Denizli Vinç Kiralama

Denizli Vinç Kiralama

denizli vinç kiralama
Denizli Vinç Kiralama Hizmetleri

Denizli vinç kiralama sektöründe Kalite & Güven ilkesinde 65 ton kaldırma kapasitesine kadar ağırlıktaki yüklerinizi yükleniyoruz. Tecrübeli operasyon ekibimiz ile yerinde keşif yaparak size en uygun şartlardaki makinelerimiz ile çözümler sağlıyoruz.

DENİZLİ VİNÇ KİRALAMA
0 258 372 07 96
0 532 312 61 14

Yüklerinizin tonajına, bulunduğu konumun şartlarına ve yükünüzün hassasiyetine göre ; tecrübeli ve eğitimli operatörlerimiz, tamir ve bakımlarını kendimizin yaptığı kaliteli makine parkurumuz ile Denizli’de vinç kiralama, sepetli platform kiralama ve forklift kiralama ihtiyaçlarınızda bir telefon uzağınızdayız. 

EREN VİNÇ, 1994 yılında Denizli’de vinç işletmesi olarak kuruldu. Araç filosunu 15 tondan 65 tona hiyap ve mobil vinçler, oto kurtarma araçları ve forkliftler oluşturmakta. 2009’dan bu yana vinç işletmeciliğinin yanı sıra vinç imalatı, tamir-bakımı ve hidrolik malzeme satışı sağlamakta.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin en yenilikçi vinç firması olmak, Hizmet ve üretim kalitesiyle sektörde birinci tercih olarak sürekliliği sağlamak, Hizmet ve üretim kalitesini her daim arttırmak için teknolojik yenilikleri bünyesine entegre ederek yenilikçiliğini sürdürmek.

Amacımız

Faaliyette bulunduğumuz sektörde;
devlete ve halka saygılı,
hukuka ve ahlaki kültüre bağlı,
sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak
Eren Vinç müşterilerine, çalışanlarına ve Türkiye ekonomisine beklenenin üstünde bir hizmet sağlamak.

admin

Yorumlar kapalı.
1
Whatsapp'tan bize ulaşın!
Powered by